Pompy ciepła

Pompy ciepła to nowoczesne i ekologiczne urządzenia, które pozwalają w wygodny, bezobsługowy sposób uzyskać energię cieplną potrzebną do ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej. Funkcjonalne walory i korzyści, jakie wynikają z użytkowania pomp ciepła odpowiadają na potrzeby współczesnych inwestorów i sprawiają, że sięga po nie coraz więcej osób. Głównym czynnikiem zapewniającym tak wysoką atrakcyjność jest stosunkowo niska cena, a także niskie koszty eksploatacji. A oprócz redukcji wydatków związanych z ogrzewaniem, użytkownicy pomp ciepła mogą liczyć także na:

  • amortyzację kosztów zakupu i montażu po kilku latach eksploatacji,
  • niezależność w zakresie energii cieplnej,
  • możliwość obniżania temperatury w pomieszczeniach,
  • możliwość połączenia z instalacją fotowoltaiczną,
  • pełne bezpieczeństwo i niezawodność,
  • ograniczenie emisji CO2.
pompy ciepła

NOWOCZESNE I NIEZAWODNE POMPY CIEPŁA Z EKO TRENDS

Jako Eko Trend z powodzeniem działamy w branży rozwiązań cieplnych i technologii energetycznych już wiele lat. Zdobyte doświadczenie, wiedza, umiejętności i znajomość rynku sprawiają, że naszym Klientom oferujemy pompy ciepła wyłącznie najwyższej jakości, ekologiczne, nowoczesne, w pełni bezpieczne i niezawodne. Dostarczane przez nas pompy ciepła wykazują się długotrwałą użytecznością, jednocześnie zapewniając swoim użytkownikom pożądaną energię cieplną i skuteczne obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem pomieszczeń.

pompa ciepła

Pompy ciepła w naszym wykonaniu to kompleksowa obsługa, która obejmuje projektowanie wydajnych systemów w oparciu o szczegółową analizę techniczną, dostarczanie ich, a także profesjonalny montaż przez wykwalifikowanych fachowców. Zapewniamy indywidualne podejście na każdym etapie współpracy, fachową pomoc i doradztwo przy wyborze optymalnych rozwiązań z zakresu pomp ciepła i kompletnych systemów grzewczych.

POMPY CIEPŁA – OLEŚNICA I OKOLICE

Zależy Ci na nowoczesnej, w pełni sprawnej i niezawodnej instalacji CO? Wybierz doświadczonych profesjonalistów, którzy dostarczają i instalują pompy ciepła od lat. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Nasze usługi z zakresu pomp ciepła kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych, właścicieli gospodarstw rolnych, obiektów przemysłowych i użytkowych z miast Oleśnica, Brzeg, Opole i okolicznych miejscowości. W razie pytań czy chęci współpracy prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, odpowiemy na wątpliwości i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem, nie tylko dla gospodarstw domowych czy rolnych, ale również dla firm, gdzie stanowi ważne źródło optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Fotowoltaika dla firm przynosi pełną niezależność energetyczną od stale rosnących cen prądu i zmian w warunkach umów, a to pozwala znacznie zredukować koszty rachunków za energię elektryczną. Fotowoltaika dla [...]

Fotowoltaika dla rolnika

Rolnictwo jest szczególnym rodzajem działalności - uwarunkowanym w dużym stopniu przez korzystne warunki atmosferyczne. A skoro słońce pełni tak ogromną rolę przy ostatecznej jakości i obfitości plonów, to dlaczego nie miałoby również pomóc w optymalizacji kosztów prowadzenia i utrzymania działalności. Fotowoltaika dla rolnika to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na stały rozwój gospodarstwa przy jednoczesnej redukcji [...]

Fotowoltaika – dotacje

Fotowoltaika jest inwestycją, która łączy w sobie wiele zalet i namacalnych korzyści. To innowacyjne, niezawodne i ekologiczne rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony właścicieli gospodarstw domowych, przedsiębiorców i rolników. Z uwagi na charakter służący środowisku inwestorzy mogą liczyć na liczne formy wsparcia ze strony rządu i lokalnych urzędów. Wszelkie dotacje na fotowoltaikę [...]

WYCENA
close slider

    Gratulujemy decyzji!
    Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami! Jesteś na najlepszej drodze żeby zostac szczęśliwym posiadaczem energooszczędnej i ekologicznej instlacji energetycznej. Wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najszybszym czasie. Do usłyszenia!