ogrzewanie

Podobne promieniowanie stosowane jest w kosmetyce. Dodatkowym atutem folii jest brak wymuszenia cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu przez co osobami z alergiami mają lepszy komfort życia.

Awaryjność systemu jest praktycznie zerowa, oczywiście musi być on zamontowany zgodnie z instrukcjami i wymogami producenta. Na produkt udzielana jest 25-cio letnia gwarancja.

Oczywiście, że tak! Pomiary natężenia pola elektromagnetycznego są porównywalne z polem emitowanym przez typowe urządzenia powszechnego użytku takie jak: suszarka do włosów czy czajnik elektryczny. Politechnika Wrocławska długoterminowo badała produkt i wydała w tej sprawie stosowne dokumenty.

Każde rozwiązanie ma swoje zalety. Pompa ciepła jest „mniej prądożerna”, ale prawie dwukrotnie droższa w porównaniu z foliami. Świetnie nadaje się na montaż w budynkach już istniejących, które posiadają gotowy system centralnego ogrzewania (grzejniki, podłogówki). Folie to świetne rozwiązanie przy budowie nowego budynku lub dużego remontu już istniejącego.
WYCENA
close slider

    Gratulujemy decyzji!
    Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami! Jesteś na najlepszej drodze żeby zostac szczęśliwym posiadaczem energooszczędnej i ekologicznej instlacji energetycznej. Wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najszybszym czasie. Do usłyszenia!