Wiaty i zadaszenia

Wiaty i zadaszenia, czyli ekologia z praktycznym zastosowaniem.

Jeśli nie masz miejsca na dachu lub nie chcesz go wykorzystywać do pokrycia modułami to możemy wykonać dla Ciebie zadaszenie, które może być miejscem parkingowym na Twój samochód, miejscem na składowanie opału czy zabudową i zacienieniem Twojego tarasu.

Inwestycję wykonamy kompleksowo od projektu, dostawę niezbędnych materiałów, montaż wiaty, montaż instalacji fotowoltaicznej, uruchomienie instalacji … i zgłoszenie do zakładu energetycznego w celu wymiany licznika na dwukierunkowy.

Cała konstrukcja wykonana jest z aluminium. Do zadaszenia używamy modułów bifacjalnych  obustronnie pokrytych szybą (typ Glass-Glass). Zadaszenie przepuszcza światło oraz jest w 100% szczelne, czyli pomiędzy modułami nie będzie nam przeciekać i kapać woda.

Na konstrukcję wiaty/zadaszenia udzielamy gwarancji na okres 36 lat oraz 10 lat na pokrycie specjalistyczną farbą (do wyboru kilka kolorów). Moduły firmy JBGPV posiadają pełną 12-stu letnią gwarancję oraz 25 lat na liniowy spadek mocy. Falownik Goodwe 6k w standardzie z 10-cio letnią gwarancją.

Przykładowa wycena wraz z opisem.

  • wykonanie konstrukcji wiaty/zadaszenia wraz z materiałami o wymiarach 6,2 m x 6,1 m,
  • zadaszenie to 18 modułów bifacjalnych firmy JBGPV o mocy 380W każdy, co daje w sumie instalację fotowoltaiczną o mocy 6,8kWp !
  • wykonanie dokumentacji zgłoszeniowej do zakładu energetycznego,
  • falownik Goodwe 6k, instalacja aplikacji na smartfonie do monitoringu i podglądu produkcji energii,
  • pomoc w uzyskaniu przysługujących ulg i dotacji związanych z instalacją fotowoltaiczną.

Link do producenta polskich modułów JBGPV: www.jbgpv.pl

Link do karty produktowej modułu Bifacjalnego  JBG2-MF72BGN: pobierz

Cena brutto (z Vat 8%) wynosi od 59 480 zł*.

*cena dotyczy osób fizycznych, w przypadku firmy należy uwzględnić podatek Vat wynoszący 23%, cena zależna od indywidualnych ustaleń z inwestorem

WYCENA
close slider

    Gratulujemy decyzji!
    Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami! Jesteś na najlepszej drodze żeby zostac szczęśliwym posiadaczem energooszczędnej i ekologicznej instlacji energetycznej. Wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najszybszym czasie. Do usłyszenia!